Dětská matrace MIMI

Luxusní dětská zdravotní pěnová matrace.


  • Dodání 1 - 20 pracovních dnů
1 834 Kč / ks
Kategorie: Matrace
Záruka: 2 roky
Rozměry: 70 x 140 x 7 cm
Výška matrace v potahu cca: 7 cm
 

Luxusní dětská pěnová matraceJádro tvoří speciální vysoce pružná HR pěna („studená pěna“) o vysoké objemové hmotnosti 40 kg/m3, která vytváří dostatečně pevný a tvrdý podklad pro správné tvarování páteře rostoucího miminka. Jemné vlnité tvarování na obou ložných stranách matrace navíc přispívá k lepšímu prokrvení těla. Matrace v potahu splňuje limity emisí VOC látek pro vnitřní prostředí pobytových místností a odpovídá požadavkům na zdravotní nezávadnost dle Öko-Tex Standard 100, třída I – vhodný pro děti do 3 let. Standardní potah MIRABELLA , volitelný potah JABA PUR.

 1) Mirabella - Klasická tkaná textilie s dětskými motivy v barvách modrá, růžová, zelená a žlutá. Přírodní materiál s dobrou absorpcí tělesné vlhkosti a praktickou údržbou. Možnost praní až na 60◦C.

2) Jaba PUR - Moderní textilie opatřená PUR membránou nepropustnou pro vodu, ale vysoce prodyšnou pro páru. Aktivně tak podporuje cirkulaci vzduchu v matraci, aniž by došlo ke vsáknutí tekutin do jádra lůžka (vysoce odolná vůči působení potu a moči). Možnost praní až na 60◦C.

 

Výška v potahu: cca 7 cm

Postup při objednání:  vaši zvolenou variantu potahu připíšete do poznámky v objednávce

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: