Matrace MAIA AIR

  • 1 z 4

Převratná novinka. Všechny naše zkušenosti jsme vložili do ortopedické partnerské matrace s použitím mimořádně pružné HR pěny s extraktem sójového oleje.


  • Dodání 1 - 20 pracovních dnů
15 100 Kč / ks
Kategorie: Matrace
Záruka: 2 roky
Složení matracového jádra: HR pěna, PUR pěna
Rozměry: 80,90 x 200 x 22 cm
Atypický rozměr: ano
Nelepené jádro: ano
Vnější tvarování: ano
Počet zón: 7 zón
Tuhost: měkká / středně tuhá
Tvrdší/měkčí strana matrace: ano
Potah: dělitelný na dvě samostatné části
Pratelnost potahu: možnost praní až na 60°C
Výška matrace v potahu cca: 22 cm
Max. nosnost: 130 kg
Záruka: 5 let
 
PUR.jpgHR.jpgzip do 4 stran.jpgprani potahu 60C.jpg7 zon.jpgvyska matrace 22 cm.jpgnosnost 130kg.jpgtuhost 2.jpgtuhost 3.jpg5 let zaruka.jpgzdravotni.jpgoboustranna.jpgok.jpg

 

Jádro tvoří odolná flexibilní pěna opatřená oboustrannou 7zónovou profilací s rozdílnou tuhostí ložných ploch. Každá jednotlivá zóna poskytuje potřebné nastavení správné polohy zad. Díky unikátnímu prořezu KARDIO dochází k neustálému odvětrávaní, odvodu vlhkosti a stabilizaci teploty. Všechny jednotlivé vrstvy zapadají do sebe bez použití lepidel. Standardní potah AVALON, volitelný potah MORAVIA. MAIA AIR vás nebude omezovat.

 

 

 

Potah MORAVIA  - je vyrobený z exkluzivní pletené látky s vysokým obsahem přírodní viskózy. Přírodní viskóza, jejíž základní surovinou pro výrobu je celulóza získaná ze dřeva jehličnatých stromů, dodává látce potřebnou prodyšnost .....

  

 

Potah AVALON - Pro výrobu tohoto potahu se používají mikročástice stříbra, které zlepšují hygienu vašeho lůžka. Tato technologie, která se nazývá SILVERGUARD®, je registrovaná jako bezkonkurenční antibakteriální ochrana. Ionty stříbra (Ag+) chrání textilii před mikroorganismy a zabraňují jejich množení přírodní cestou. 

 

 

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: