Novinky

Jaké jsou na nás recenze? Paní Jitka napsala:

Máme již druhou židličku a u obou naprostá spokojenost. Vyřízení a dodání bylo rychlé a navíc nám výrobce ochotně vyšel vstříc i ohledně individuální úpravy. Vřele doporučuji!

Inovace rostoucího nábytku pro rok 2020

Na základě zpětných vazeb jsme ještě více vylepšili původní modely rostoucích židlí, rostoucích stolů a dalších doplňků a to pořád není vše, co pro vás chystáme v budoucnu.

Těšte se ... ;) .

 

 

 

 

 

Jaké jsou recenze na židličky PARIS ? Paní Andrea napsala:

Židlička Paris je naprosto perfektní. Dcera je nadšená. Má krásný design, je pevná a kvalitní. Dodací lhůta byla uvedena až 20 dní - bála jsem se, že přijde opravdu až za 3 týdny a místo toho jsme ji měli za 3 dny doma. Málokdy píšu hodnocení, ale tentokrát opravdu musím. Vřele doporučuji ! ! !

Rodina Hyrak Design myslí ekologicky a využíva obaly z recyklovaného papíru

Šetříme životní prostředí využitím obalových materiálů z recyklovaného papíru. Obalový materiál slouží pouze pro přepravu zásilky a chrání před jeho poškozením. Není nutné využívat nových papírových obalů, důležitý je obsah uvnitř. Proto jsme zvolili tuhle ekologičtější variantu.

 

Pomozte nám i Vy chránit naši přírodu. Děkujeme!

Manipulace s dětskou rostoucí židličkou

Těžko budete mít radost ze sebelépe zpracované, designové rostoucí židličky, když vás bude rozčilovat každodenní špatná manipulace. Může být příliš těžká nebo hůře přemístitelná. U nás jsme mysleli i na tohle. Výsledkem je originální kluzák od Hyrak Design.

Jaké jsou na nás recenze? Paní Jana napsala:

Výborná komunikace, rychlost dodání, kvalita výrobku. Jsem velice ráda, že jsem zvolila Hyrak design, židlička udrží snad i slona a náš malý je z ní nadšený. Děkujeme!

 

Vážená a milá paní Jano, jsme velmi rádi, že jste nám dala příležitost. Děkujeme za Vaši recenzi.

 

S pozdravem Hyrak Design.

 

Pošlete nám svou fotografii dítěte s rostoucí židličkou

Neváhejte a pochlubte se nám zásláním fotografie dítěte s rostoucí židličkou při všedních i nevšedních činnostech. Nejhezčí fotografii ohodnotíme dárkem a vystavíme ji na obdiv na svých stránkách.

 

Fotografii nám žašlete v JPG souboru mailem na adresu: hyrakovi@seznam.cz ,v předmětu uveďte zasílám fotografii dítěte.

Těšíme se ;) ...

 

Stránka 1 z 2 - 16 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.